22 stycznia 2020 marcinbialasek

Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji na Prezydenta RP, złożył pierwszą deklarację wyborczą, która stanowić ma jeden z podstawowych filarów programu prezydenckiego.

#3FilaryBosaka na wybory prezydenckie:

Wolność gospodarcza, swobody obywatelskie, walka z socjalizmem.

Konserwatywna obrona tradycyjnych wartości.

Realna ochrona interesów narodowych, tak w wymiarze międzynarodowym, jak i wewnętrznym.

„Dziś rano podczas porannego wywiadu w RMF złożyłem swoją pierwszą deklarację programową, a mianowicie, że jako prezydent nie podpiszę żadnej ustawy podnoszącej podatki Polakom. Ostatnie 12 lat rządów zarówno Platformy jak i PiS-u cechowały się trwałą, długookresową tendencją do podnoszenia większości obciążeń podatkowych i opłat. Polityka rządów skoncentrowana była na drenowaniu budżetów tak przedsiębiorców, jak i budżetów domowych. Z reguły w sposób ukryty poprzez podnoszenie opłat niezauważalnych często i przede wszystkim podatków pośrednich. Ja jako kandydat na prezydenta deklaruję to, że takiej właśnie polityki nie akceptuję. Uważam, że większość pieniędzy powinna zostać w kieszeni obywateli, ciężko pracujących ludzi, polskich przedsiębiorców. Złudzeniem jest polityka obecnego rządu polegająca na budowaniu państwa dobrobytu poprzez zwiększanie zakresy państwowej redystrybucji.”

Krzysztof Bosak: Jako kandydat na prezydenta obiecuję, że jeżeli wygram te wybory to nie podpiszę żadnej ustawy podwyższającej podatki Polakom!

UWAGA❗Pierwsza i niezwykle ważna deklaracja wyborcza kandydata Konfederacji na urząd Prezydenta RP!Krzysztof Bosak: "Jako kandydat na prezydenta obiecuję, że jeżeli wygram te wybory to nie podpiszę żadnej ustawy podwyższającej podatki Polakom."Platforma wprowadziła 21 podwyżek podatków i opłat, PiS ma na koncie już 32 podwyżki i już pracuje nad wprowadzeniem kolejnych. Musimy zatrzymać to podatkowe szaleństwo i drenowanie kieszeni obywateli. Polacy zasługują na prezydenta, który będzie stał na straży ich ciężko zarobionych pieniędzy! Apelujemy o mobilizację i UDOSTĘPNIANIE! #Bosak2020 #Konfederacja

Publiée par Konfederacja sur Mardi 21 janvier 2020