Polska dla Ciebie

Konfederacja

Helpful

#PolskaDlaCiebie

Zobacz czym jest Konfederacja i co może dla Ciebie zrobić

Dlaczego Konfederacja?

  • Jedyny antysystemowy wybór spoza układu okrągłego stołu (PiS, PO, SLD, PSL)
  • Wielkie zjednoczenie środowisk wolnościowych, narodowych, patriotycznych i konserwatywnych
  • Polacy z kraju i emigracji, kresowianie, obrońcy życia, rolnicy i konsumenci, przedsiębiorcy i pracownicy, cywile i mundurowi, przedstawiciele wolnych zawodów
  • Za bezpieczeństwem życia i rodziny, wolność wyboru, prawo własności
  • Dynamizm i entuzjazm młodego pokolenia, doświadczenie dojrzałych, szacunek dla seniorów i tradycji

Helpful

#PiątkaKonfederacji

Zobacz co Konfederacja może dla Ciebie zrobić

1. “1000+” Powszechna ulga podatkowa

PIT 0%, dobrowolny ZUS, paliwo 3 zł/l – więcej pieniędzy w rękach
obywateli, mniej w rękach urzędników

2. Szybkie i sprawiedliwe sądy

Parametryzacja pracy sądów i prokuratury, proces w 1 miesiąc

3. Bon oświatowy i kulturalny

Rodzice decydują o dzieciach, stop propagandzie LGBT

4. Bezpieczeństwo narodowe

Silna polska armia, stanowcza i niezależna polityka zagraniczna,
bezpieczeństwo energetyczne, odpowiedzialna polityka migracyjna

5. Zdrowe życie

Obrona życia, czyste powietrze i woda, ochrona lasów, zdrowa żywność

Pakiet Polskiego Przedsiębiorcy

zestaw rozwiązań, które znacznie ułatwią prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce

Polska dla Ciebie!

Work

Mapa drogowa Konfederacji!

06 października 2018 r.

Poseł Jakub Kulesza dołącza do Partii KORWiN

06 grudnia 2018 r.

Partia KORWiN i Ruch Narodowy zawierają sojusz

07 stycznia 2019 r.

Dołącza Grzegorz Braun z hasłem Koalicja Polska

27 lutego 2019 r.

Prezentacja nazwy "KONFEDERACJA"

22 marca 2019 r.

Powstaje Koło Poselskie Konfederacja w Sejmie RP

06 kwietnia 2019 r.

Wielka Konwencja Wyborcza Konfederacji

26 maja 2019 r.

Wybory do Parlamentu Europejskiego

Konfederacja otrzymuje IV miejsce i zdobywa 621 188 głosów

20 czerwca 2019 r.

Prezentujemy 7 tez programowych Konfederacji

12 sierpnia 2019 r.

Rejestracja KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

03 września 2019 r.

Konfederacja rejestruje listy w całej Polsce

jako jeden z zaledwie 5 komitetów

21 września 2019 r.

Druga Wielka Konwencja Wyborcza Konfederacji

13 października 2019 r.

Wybory do Parlamentu Polskiego

1 256 953 głosów oddany na Konfederację - 6,81%

18 października 2019 r.

Powstanie koła poselskiego KONFEDERACJA

11 posłów dołącza do koła

Work
work

Twórz z nami historię!

dołącz do społeczności Konfederacji

work
Services

Koordynatorzy w okręgach sejmowych

Zaangażuj się w naszą kampanię wyborczą!

dolnośląskie

Okręg 1

Powiaty: bolesławiecki, głogowski, jaworski, jeleniogórski, kamiennogórski, legnicki, lubański, lubiński, lwówecki, polkowicki, zgorzelecki, złotoryjski.
Miasta na prawach powiatu: Jelenia Góra, Legnica
Jarosław Hoszowski
e-mail: jhman@wp.pl
tel.: 796 083 991
ul. Szpakowa 8, 59-220 Legnica

Okręg 2

Powiaty: dzierżoniowski, kłodzki, świdnicki, wałbrzyski, ząbkowicki.
Miasto na prawach powiatu: Wałbrzych
Roman Łambucki
tel.: 601 195 688
e-mail:

Okręg 3

Powiaty: górowski, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski, wrocławski.
Miasto na prawach powiatu: Wrocław
Adam Nowak
Miasto Wrocław tel.: 513 141 728
Pozostałe powiaty tel.: 698 422 071
E-mail: RN.WROCLAW@GMAIL.COM

Adres do korespondencji:
Stanisław Zapotoczny
ul. Grabiszyńska 11/1
53-501 Wrocław

kujawsko-pomorskie

Okręg 4

Powiaty: bydgoski, inowrocławski, mogileński, nakielski, sępoleński, świecki, tucholski, żniński.
Miasto na prawach powiatu: Bydgoszcz

Marek Stankiewicz
e-mail: marek.stankiewicz25@gmail.com
tel.: 604 709 123
ul. Jastrzębia 40/29, 85-668 Bydgoszcz

Okręg 5

Powiaty: aleksandrowski, brodnicki, chełmiński, golubsko-dobrzyński, grudziądzki, lipnowski, radziejowski, rypiński, toruński, wąbrzeski, włocławski.
Miasta na prawach powiatu: Grudziądz, Toruń, Włocławek

Jakub Dziadosz
Tel.: 797 273 967
E-mail: j.dziadosz.j@gmail.com
Kr. Jadwigi 1/3, 87-100 Toruń

lubelskie

Okręg 6

Powiaty: janowski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, łęczyński, łukowski, opolski, puławski, rycki, świdnicki.
Miasto na prawach powiatu: Lublin

Małgorzata Tylus
email: biuro@kulesza.pl
tel.: 536 163 626
ul. 3 Maja 18/4a, 20-078 Lublin

Okręg 7

Powiaty: bialski, biłgorajski, chełmski, hrubieszowski, krasnostawski, parczewski, radzyński, tomaszowski, włodawski, zamojski.
Miasta na prawach powiatu: Biała Podlaska, Chełm, Zamość

Krzysztof Kamiński
Tel.: 501 486 296
E-mail: krzysiekkaminskibp@wp.pl

lubuskie

Okręg 8

Województwo lubuskie

Marcin Mindler
e-mail: krpk@wp.pl
tel.: 798 195 566

Krystian Pacholik

tel.:661 100 743

 

łódzkie

Okręg 9

Powiaty: brzeziński, łódzki wschodni.
Miasto na prawach powiatu: Łódź

Tomasz Grabarczyk
Tel.: 518 173 217
E-mail: tomasz.grabarczyk@wolnosc.pl
Kilińskiego 77/100, 90-119 Łódź
Dyżury codzienne w godzinach 17:00-20:00

Okręg 10

Powiaty: bełchatowski, opoczyński, piotrkowski, radomszczański, rawski, skierniewicki, tomaszowski.
Miasta na prawach powiatu: Piotrków Trybunalski, Skierniewice

Patryk Marjan
Tel.: 510 797 166
E-mail: konfederacja10@gmail.com
os. Dolnośląskie 220/11, 97-400 Bełchtów

Okręg 11

Powiaty: kutnowski, łaski, łęczycki, łowicki, pabianicki, pajęczański, poddębicki, sieradzki, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski, zgierski
Rafał Gierowski
e-mail: gierowski@protonmail.com
tel.: 725 856 782

małopolskie

Okręg 12

Powiaty: chrzanowski, myślenicki, oświęcimski, suski, wadowicki

Bartosz Wilczyński
tel.: 793603951

Okręg 13

Powiaty: krakowski, miechowski, olkuski.
Miasto na prawach powiatu: Kraków

Grzegorz Bator
e-mail: grbator@gmail.com
tel.: 533 560 744
Por. Halszki 52/2, 30-611 Kraków

Okręg 14

Powiaty: gorlicki, limanowski, nowosądecki, nowotarski, tatrzański.
Miasto na prawach powiatu: Nowy Sącz

Andrzej Skupień
Tel.: 513 690 916
E-mail: andrzej.skupien@interia.eu

Okręg 15

Powiaty: bocheński, brzeski, dąbrowski, proszowicki, tarnowski, wielicki.
Miasto na prawach powiatu: Tarnów

Paweł Potoczek
e-mail:
tel.: 601 404 445

mazowieckie

Okręg 16

Powiaty: ciechanowski, gostyniński, mławski, płocki, płoński, przasnyski, sierpecki, sochaczewski, żuromiński, żyrardowski.
Miasto na prawach powiatu: Płock

Paweł Usiądek
e-mail: p.usiadek@gmail.com
tel.: 509 149 167

Okręg 17

Powiaty: białobrzeski, grójecki, kozienicki, lipski, przysuski, radomski, szydłowiecki, zwoleński.
Miasto na prawach powiatu: Radom

Miłosz Anduła
e-mail: milosz.andula@gmail.com
tel.: 535 796 755

Okręg 18

Powiaty: garwoliński, łosicki, makowski, miński, ostrołęcki, ostrowski, pułtuski, siedlecki, sokołowski, węgrowski, wyszkowski.
Miasta na prawach powiatu: Ostrołęka, Siedlce

Paweł Wyrzykowski
e-mail: paulusw91@gmail.com
tel.: 694 015 653
Wojska Polskiego 23/22, 08-110 Siedlce

Okręg 19

Miasto na prawach powiatu: Warszawa oraz obwody głosowania utworzone za granicą

Michał Nieznański
e-mail: michal.nieznanski@gmail.com
tel.: 519 115 095

Okręg 20

Powiaty: grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni, wołomiński

Michał Nieznański
e-mail: michal.nieznanski@gmail.com
tel.: 519 115 095
Noakowskiego 10/12, 00-666

opolskie

Okręg 21

Województwo opolskie

Łukasz Fomicz
e-mail: lfomicz@gmail.com
tel.: 889 198 596

podkarpackie

Okręg 22

Powiaty: bieszczadzki, brzozowski, jarosławski, jasielski, krośnieński, leski, lubaczowski, przemyski, przeworski, sanocki.
Miasta na prawach powiatu: Krosno, Przemyśl

Janusz Serwiński
Tel.: 694 819 107
E-mail: janusz340@op.pl
Okrzei 70, 38-400 Krosno

Okręg 23

Powiaty: dębicki, kolbuszowski, leżajski, łańcucki, mielecki, niżański, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, stalowowolski, strzyżowski, tarnobrzeski.
Miasta na prawach powiatu: Rzeszów, Tarnobrzeg

Tomasz Buczek
e-mail: buczek.tomasz@gmail.com
tel.: 601 632 448
Kolbuszowa Górna 325a, 36-100 Kolbuszowa

podlaskie

Okręg 24

Województwo podlaskie

Paweł Prokopowicz
Tel.: 509 946 250
E-mail: biuro@luminar.pl
Końcowa 5, 15-697 Białystok

pomorskie

Okręg 25

Powiaty: gdański, kwidzyński, malborski, nowodworski, starogardzki, sztumski, tczewski.
Miasta na prawach powiatu: Gdańsk, Sopot

Michał Urbaniak
tel.: 536 498 176

Okręg 26

Powiaty: bytowski, chojnicki, człuchowski, kartuski, kościerski, lęborski, pucki, słupski, wejherowski. Miasta na prawach powiatu: Gdynia, Słupsk

Artur Dziambor
e-mail: artur.dziambor@gmail.com
tel.: 606 702 701
Żwirowa 1, 81-010 Gdynia

śląskie

Okręg 27

Powiaty: bielski, cieszyński, pszczyński, żywiecki.
Miasto na prawach powiatu: Bielsko-Biała

Bronisław Foltyn
e-mail: biuro@bronislawfoltyn.pl
tel.:604 923 692
Pigal Cafe, Wzgórze 19, 43-300 Bielsko Biała

Okręg 28

Powiaty: częstochowski, kłobucki, lubliniecki, myszkowski Miasto na prawach powiatu: Częstochowa

Włodzimierz Skalik
tel.: 601 522 819

Okręg 29

Powiaty: gliwicki, tarnogórski Miasta na prawach powiatu: Bytom, Gliwice, Zabrze

Sebastian Dziębowski
tel.: 534 299 634

Okręg 30

Powiaty: mikołowski, raciborski, rybnicki, wodzisławski.
Miasta na prawach powiatu: Jastrzębie-Zdrój, Rybnik, Żory

Roman Fritz
Tel.: 691 489 038
E-mail: roman.fritz@wp.pl
Mariańska 30, 44-200 Rybnik

Okręg 31

Powiaty: bieruńsko-lędziński.
Miasta na prawach powiatu: Chorzów, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Tychy

Tomasz Brzezina
e-mail: tomasz.brzezina@wolnosc.pl
tel.: 695 995 526
Brzezina sp.j. Chrobrego 29, 40-881 Katowice

Okręg 32

Powiaty: będziński, zawierciański.
Miasta na prawach powiatu: Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Sosnowiec

Jerzy Janoska
e-mail: jerzy.janoska@gmail.com
tel.: 501 252 261

świętokrzyskie

Okręg 33

Województwo świętokrzyskie

Łukasz Wilczyński
e-mail: fizjo.wil@gmail.com
tel.: 503 129 513

warmińsko-mazurskie

Okręg 34

Powiaty: bartoszycki, braniewski, działdowski, elbląski, iławski, lidzbarski, nowomiejski, ostródzki.
Miasto na prawach powiatu: Elbląg

Marek Chrapan
tel.: 796 030 422

Okręg 35

Powiaty: ełcki, giżycki, gołdapski, kętrzyński, mrągowski, nidzicki, olecki, olsztyński, piski, szczycieński, węgorzewski.
Miasto na prawach powiatu: Olsztyn

Piotr Lisiecki
e-mail: lisiecki@proagricola.com.pl
tel.: 696 061 939

wielkopolskie

Okręg 36

Powiaty: gostyński, jarociński, kaliski, kępiński, kościański, krotoszyński, leszczyński, ostrowski, ostrzeszowski, pleszewski, rawicki.
Miasta na prawach powiatu: Kalisz, Leszno

Witold Stoch
Tel.: 508 270 055
E-mail: witold.stoch@wolnosc.pl
Aleja Wojska Polskiego 68/33, 62-800 Kalisz

Okręg 37

Powiaty: gnieźnieński, kolski, koniński, słupecki, średzki, śremski, turecki, wrzesiński.
Miasto na prawach powiatu: Konin

Maciej Jóźwiak
e-mail: joziu83@wp.pl
tel.: 509 476 600

Okręg 38

Powiaty: chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, pilski, szamotulski, wągrowiecki, wolsztyński, złotowski.

Piotr Wawrzyniak
e-mail: piotr.wawrzyniak@wolnosc.pl
tel.: 604 771 586

Okręg 39

Powiat: poznański.
Miasto na prawach powiatu: Poznań

Joanna Oszmian
e-mail: Oszmian.joanna​@onet.pl
tel.: 603 923 223

Jakub Mierzejewski
e-mail: jakub.mierzejewski@wolnosc.pl
tel.: 692 387 216
Centrum Konferencyjne, ul. Ogrodowa 12, Poznań

zachodniopomorskie

Okręg 40

Powiaty: białogardzki, choszczeński, drawski, kołobrzeski, koszaliński, sławieński, szczecinecki, świdwiński, wałecki.
Miasto na prawach powiatu: Koszalin.

Agata Radek
e-mail: agata.radek@wolnosc.pl
tel.: 608 605 830

Okręg 41

Powiaty: goleniowski, gryficki, gryfiński, kamieński, łobeski, myśliborski, policki, pyrzycki, stargardzki.
Miasta na prawach powiatu: Szczecin, Świnoujście.

Dariusz Olech
e-mail: dariusz.olech@wolnosc.pl
tel.: 690 414 887

Services